VADOVŲ UNIJOS VEIKLA

"Contact LT MB", bendradarbiaujant su Vaidu Sliesoraičiu, "Litfarma UAB" savininku, administruoja Vadovų Unijos veiklą, suburiant aktyvius verslo įmonių savininkus, valdybos narius, samdomus vadovus, iš įvairių verslo sričių, su tikslu atvirai ir konfidencialiai dalintis verslo patirtimi, rinkos aktualijomis, kartu mokytis vieniems iš kitų, bei tobulėti maloniai bendraujant ir leidžiant laiką.

Vadovų Unijos susitikimai vyksta kartą per mėnesį, trečią mėnesio ketvirtadienį, nuo rugsėjo iki birželio mėnesio imtinai. Šiuo metu susitikimai vyksta Radisson Astorija viešbutyje. Nesant galimybės susitikti gyvai, organizuojami virtualūs susitikimai.

Susitikimus pradedame pietumis, vaišinamės kava, o juos užbaigiame bendra su pranešėjais vakariene.

Pirmoje susitikimų dalyje vadovai pasisako apie tai, kas įvyko jų versluose per mėnesį, dalinasi aktualia informacija, diskutuoja, bei reikalui esant pataria vieni kitiems. Būtent ši galimybė atvirai ir konfidencialiai kalbėtis, tartis su įvairių verslo sričių ir patirčių vadovais yra mūsų organizacijos unikalumas ir išskirtinumas.

Antroje susitikimų dalyje klausomės įvairių pranešėjų. Pasisako verslininkai, Valstybinių įmonių atstovai, politikai, ambasadoriai, sportininkai, menininkai, kiti visuomenėje žinomi žmonės. Virtualių susitikimų atveju išnaudojame galimybę kviesti pasisakyti ir pranešėjus iš užsienio.
Žr. Nuotraukų galerija apie narių susitikimus.

Laisvalaikiu kartu lankomės kultūriniuose renginiuose.

Labai kviečiame aktyvius verslo įmonių vadovus jungtis prie mūsų Vadovų Unijos.

Turime ambiciją plėstis ir kurti daugiau panašių Vadovų Unijų.

Besidominčius Vadovų Unijos veikla vadovus, norinčius tapti mūsų organizacijos nariais, maloniai kviečiame kreiptis:
el.p. rima@contactlt.lt