Vadovų klubų veikla

Rima Ingstad, "Contact LT UAB" vadovė, bendradarbiaujant su Vaidu Sliesoraičiu, "Litfarma UAB" savininku, vykdo Vadovų Klubų veiklą, suburiant aktyvius verslo įmonių savininkus, valdybos narius, samdomus vadovus, iš įvairių verslo sričių, su tikslu atvirai ir konfidencialiai dalintis verslo patirtimi, rinkos aktualijomis, kartu mokytis vieniems iš kitų, tobulėti bei maloniai bendraujant ir leidžiant laiką.

Vadovų klubų susitikimai vyksta kartą per mėnesį, nuo rugsėjo iki birželio mėnesio imtinai. Į susitikimus kviečiami įvairūs pranešėjai: verslininkai, Valstybinių įmonių atstovai, politikai, ambasadoriai, sportininkai, menininkai, kiti visuomenėje žinomi žmonės.

Rima Ingstad turi didelę patirtį dirbant su įvairiomis asociacijomis, organizacijomis, suburiant jų narius, organizuojant jų veiklą bei rengiant ir moderuojant įvairius seminarus, konferencijas, kitokius susitikimus:
daugelio metų patirtis suvedant įvairių rinkų Lietuvos ir užsienio verslininkus;
Vadovų klubų VK4 klubo veiklos organizatorė bei susitikimų moderatorė;
Buvusi Verslo moterų asociacijos direktorė, dabar valdybos narė;
European Business Network, vienijančios 9 Lietuvoje reziduojančias ambasadas, valdybos narė;
10 metų patirtis Tarptautinės Kalėdinės Labdaros Mugės organizaciniame komitete, sėkmingai koordinuojant Mugės rėmėjų pritraukimą labdaros tikslais.

Vaidas Sliesoraitis yra aktyvus vadovų klubo VK4 narys, sėkmingas verslininkas, bei daugelio naujovių iniciatorius.

Šiuo metu yra steigiami keli Lietuvos verslininkų Vadovų klubai. Ateityje planuojama kurti jų daugiau, taip pat ir Lietuvoje gyvenančių užsieniečių Vadovų klubą.

Besidominčius Vadovų klubo veikla maloniai kviečiame kreiptis el.p. rima@contactlt.lt arba mob. tel.: +370 687 73733.