Naujienos
Naujos paslaugos 2022-01-31
Contact LT MB pradeda teikti naujas paslaugas: buhalterines paslaugas bei vidaus audito ir kontrolės paslaugas.Pixabay, nattanan image
Contact LT UAB pradėjo vykdyti Vadovų klubų veiklą. 2018 m. rugsėjį Rima Ingstad tapo vieno Vadovų klubo, VK4, veiklos organizatore bei moderatore, ir vėliau, kartu su VK4 klubo įkūrėju, "UAB Litfarma" savininku Vaidu Sliesoraičiu, įsteigė naują Vadovų klubą VKLT1. Šiuo metu veikia Vadovų Unijos klubas.

Contact LT, kaip inovatyvios tekstilės klasterį koordinuojanti įmonė, dalyvauja ES Projekte pagal priemonę "Partnerių paieška Europos įmonių tinklo renginiuose tarptautinėms MTEP iniciatyvoms, kuriant ir vystant inovatyvias dizaino technologijas.

Daugiau apie projektą skaitykite ES Projektas 

Contact LT UAB įsteigė inovatyvios tekstilės klasterį "Innotekstil" su tikslu skatinti tekstilės pramonės inovatyvumą, konkurencingumą bei eksportą, ir tapo jo koordinatoriumi.
Gruodžio 15-16 dienomis Lietuvoje lankėsi SCA timber prezidentas bei pirkimų vadovai iš Prancūzijos bei Britanijos. Kartu aplankėme didžiąsias Lietuvos lentpjūves. SCA timber mato daug verslo perspektyvų medienos produktų įsigijimui Lietuvoje.
Nuo 2015 metų Contact LT UAB tapo Švedijos pakuotojų asociacijos Packbridge nariu. Įmonei tai didelė garbė ir pripažinimas. Stengsimės ir toliau sėkmingai vystyti tarpusavio bendradarbiavimą įtraukiant daugiau Lietuvos pakavimo įmonių bendradarbiauti su stipria ir greitai augančia Švedijos pakuotojų asociacija.
Nuo 2015 m. sausio 1 d. Lietuva tapo 19-ąja eurozonos nare. Nuo šiol Lietuvos valiuta tapo euras.
Švedijos pakuotojų asociacijos Packbridge kvietimu, 2014.06.23 d. Rima Ingstad dalyvavo verslo dienose Švedijoje, (Entreprenörsdagarna i Båstad), bei pasisakė apie Švedijos verslo ryšius su Lietuva bei kitomis Baltijos šalimis. Prezentaciją "Švedija ir Baltijos šalys. Kodėl ne Lietuva?", švedų kalba, rasite čia
Švedų žurnalo Swedish Bulletin gruodžio mėn. leidinyje yra Contact LT straipsnis apie Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimą, verslo kontaktų paiešką. Ten rasite ir intervju su Lietuvos ambasadoriumi Švedijoje Eitvydu Bajarūnu bei Užsienio reikalų ministru Linu Linkevičium.
Žr. nuorodą. Malonaus skaitymo.
http://issuu.com/larsek/docs/swedish_bulletin_winter_2013
Visą straipsnį rasite čia.

Vilniaus Rotušėje jau vienuoliktą kartą šurmuliavo Tarptautinė Kalėdinė labdaros Mugė. Mugės globėja yra p. Alma Adamkienė. Mugės organizacinio komiteto narė Rima Ingstad jau septinti metai yra atsakinga už rėmėjų paiešką. Vien šiais metais iš rėmėjų buvo surinkta 92 tūkst. litų. Mugės metu buvo prekiaujama įvairių šalių suvenyrais bei maisto produktais. Mugę aplankė apie 5000 žmonių. Iš viso buvo surinkta 315 tūkst. litų, kurie buvo paskirstyti dvylikai paramos gavėjų.
2013m. spalio 23-24 dienomis Lunde vyko Švedijos pakuotojų asociacijos Packbridge organizuojamas seminaras Top Packaging Summit. Jame dalyvavo 5 atstovai iš Lietuvos.
Švedijos verslo centras UAB pakeitė pavadinimą į Contact LT UAB. Keičiasi ir el.p. adresas į info@contactlt.lt. Kiti įmonės duomenys lieka tie patys. Veikla - verslo kontaktai tarp Lietuvos ir Švedijos bei su kitomis šalimis.
Rima Ingstad buvo pakviesta pasisakyti Vilniaus Perkūno klube balandžio 23d., bei Mažeikių Rotary klube birželio 4d. Mažeikiuose R. Ingstad sudalyvavo ir Mažeikių verslininkų asociacijos susitikime bei aplankė kelias regiono įmones.
2012.05.30d. Rima Ingstad dalyvavo Pietų Švedijos Pramonės rūmų metiniame susirinkime. Susirinko rekordinis skaičius dalyvių - 400 žmonių. Susirinkime pasisakė Švedijos ministras pirmininkas Fredrik Reinfeldt.
2012.03.20d. Europos verslo ir inovacijų tinklas organizavo seminarą Švedija - Lietuvos verslo partneris. Lietuvos verslininkų susidomėjimas buvo didžiulis. Rima Ingstad pasisakė tema Darbo su švedais patirtis ir pagalba Lietuvos įmonėms.
2012.05.14d. Švedijos Pakuotojų asociacija Packbridge organizavo seminarą apie verslo galimybes Lietuvoje ir Lenkijoje. Packbridge narių susidomėjimas Lietuva buvo didžiulis. Tai gera pradžia kontaktams tarp Lietuvos ir Švedijos pakuotojų asociacijų užmegzti. Kalbėta apie galimą Packbridge vizitą į Lietuvą.
2012m. kovo mėn. 15-16d. Malmėje bei Växjo miestuose Švedijoje vyko seminarai apie verslo plėtros galimybės Lietuvoje. Rima Ingstad pasisakė apie verslo galimybes Lietuvoje. Seminarus organizavo Pietų Švedijos Pramonės rūmai. Jų atstovas Peter Westher minėjo kad Pramonės rūmų narių susidomėjimas Lietuva auga. Įmonės domėjosi tekstile, statybos medžiagomis, laivų gamyba, maisto pramone.
2011 m. balandžio 1 d. Malmėje, Pietų Švedijos Pramonės rūmuose, vyko seminaras apie verslo galimybes Lietuvoje. Rima Ingstad pasisakė apie Švedijos verslo centro paslaugas Pietų Švedijos Pramonės rūmų nariams bei susitiko su švedų įmonėmis, besidominčiomis verslo Lietuvoje galimybėmis. Daugiau apie bendradarbiavimą su Pietų Švedijos Pramonės rūmais www.handelskammaren.com/ tjänster/ Litauen.
Š. m. gruodžio 6 d. 11-16 val. Vilniaus miesto Rotušėje vyks Tarptautinė Kalėdinė Mugė. Mugės globėja p. Alma Adamkienė. Mugėje dalyvaus visos Lietuvoje reziduojančios ambasados. Mugėje bus galima įsigyti įvairių šalių suvenyrų ir produktų. Rima Ingstad yra Mugės organizacinio komiteto narė. Mugėje ir iš rėmėjų surinktos lėšos bus skiriamos paramai. Ateikite, dalyvaukite ir paremkite tuos, kuriems reikalinga Jūsų pagalba.
2008 m. lapkričio 18 d. Stokholme vyko konferencija "Boost your business services in Lithuania", prie kurios organizavimo prisidėjo ir Švedijos verslo centras. 
1 2